Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Podlodowe Mistrzostwa Koła - 18.02.2018 Wyniki

Aktualności | 2018-02-21 | Publikujący: Koło PZW-Iskra Kielce

Witam Wszystkich,

 

Wreszcie sezon został otwarty ku uciesze wszystkim którzy zdecydowali się na udział w zawodach. W tym roku pogoda nas wędkarzy nie rozpieszczała ale udało się przeprowadzić pierwsze zawody na lodzie.

Zaplanowane Mistrzostwa Podlodowe Koła odbyły się na zbiorniku w Wojciechowie. Pogoda dopisała a grubość lodu pozwalała swobodnie poruszać się po zbiorniku co sprzyjało ogólnie miłemu wędkowaniu.

Zawody zostały rozegrane na żywej rybie, w czasie 5 godzin a zawodnicy oznaczali swoje stanowiska flagami a każdy z uczestników posiadał linkę asekuracyjną oraz pojemnik z wodą na przechowywanie ryb. Efekty rozegranych Mistrzostw były zadowalające, nie było chyba zawodnika który by nie złowił ryby.

Wyniki zawodów Kategoria SENIOR:

Mistrz Koła                      -         Hubert Gratka

I V-ce Mistrz Koła           -         Leszek Sympowicz

II V-ce Mistrz Koła         -         Marcin Kwas

 

Kategoria JUNIOR

Mistrz Koła                      -         Bartosz Konieczny

I V-ce Mistrz Koła           -         Tomasz Szałas

 

                   

Wszystkich uczestników pozdrawiamy a zwycięzcom gratulujemy.

 

Pozdrawiam

 

PZ    

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (3)

 • kamil_mdk Data dodania: 3 lata temu Oceń: 1 + / -

  Jeśli chodzi o zaplanowanie zawodów to tu się nie zgodzę z tezą, że jest to niewykonalne. W poprzednim kole co roku mieliśmy zaplanowane ok. 4-5 zawodów podlodowych, z których zdecydowana większość się odbywała. To jest pierwsza zima od wielu wielu lat, kiedy był aż taki problem z lodem na przełomie stycznia i lutego. Z moich doświadczeń wynika, że w drugiej połowie stycznia i w lutym prawie zawsze był lód. Poza tym, nawet jak zdarzało się, że zawody trzeba było przełożyć, to krótka informacja w internecie na stronie koła i po problemie :)
  Pozdrawiam

 • Hugson Hubert Data dodania: 3 lata temu Oceń: 0 + / -

  Witam kolego Kamilu.
  Jestem członkiem tego koła od kilku lat i zazwyczaj zawsze jest podawana informacja o zawodach na stronie. Ciężko mi powiedzieć dlaczego nie została tym razem zawieszona może administrator był na urlopie 😉
  W terminarzu imprez zawody podlodowe nigdy nie są podawane gdyż ciężko jest stwierdzić w grudniu jaki będzie lód np w styczniu czy lutym. Co do innych zawodów zazwyczaj są informacje tydzień wcześniej na stronie a zapisy do końca tygodnia poprzedzającego zawody w sklepach wędkarskich Mudar w Kielcach i w tych sklepach też można dowiedzieć się wszystkiego na temat zawodów. Z nieoficjalnych wiadomości następne zawody towarzyskie podlodowe odbędą się 4 marca ale to jeszcze nie potwierdzona informacja prosze śledzić stronę ewentualnie pytać w sklepie Mudar na ul. Paderewskiego
  Pozdrawiam

 • kamil_mdk Data dodania: 3 lata temu Oceń: 2 + / -

  Witam.
  Od tego roku jestem członkiem koła PZW Kielce Iskra. Wcześniej należałem do innego koła okręgu. Dlaczego nie było podanej informacji na stronie koła o zawodach? Nie było też informacji w "terminarzu imprez sportowych". Chciałem wziąć udział w zawodach, lecz wskutek braku informacji, nie miałem takiej możliwości. W takim razie skąd mogę się dowiedzieć o terminie kolejnych?
  Pozdrawiam, Kamil Mazur

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin